KALİTE ve GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

AYDOS ; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak , çalışanlarımızın ve gelişen teknoloji imkanlarını kullanarak kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemimizin sürdürülebilir olmasını sağlayarak süt ve ürünleri sektöründe lider ve güvenilir marka olmak. Yasal mevzuatlar çerçevesinde gıda güvenliği yönetim sisteminin gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmek. Stratejilerimiz doğrultusunda hammadde ve ambalaj tedariki

ile başlayan sürecimizde kalite ve gıda güvenliği politikamızın uygulanabilirliği açısından tasarım, formül , üretim , paketleme , depolama nakliye , zamanında teslimat , iletişim ve satış süreci titizlikle sürdürülmektedir. Kalite parametreleri düzenli ölçülür , değerlendirilir ve bu doğrultuda iyileştirme çalışmaları yapılır.

Malzeme kabulünden satış noktasına kadar olan tüm süreçte gıda savunmasına yönelik riskler değerlendirilip , önleyici tedbirlerin alınması ,erişilebilirliğin sınırlandırılması sağlanmaktadır. AYDOS SÜT , uyguladığı politika verimliliği ve kalitesini koruyarak , müşterinin güvenini kazanmayı başarmış bir kurumdur.